AF-CITYPLAN

 

AF-CITYPLAN > O nás > AF-CITYPLAN

Jsme moderní projektová, inženýrská a konzultační firma. Naší předností jsou skvělí lidé, inovativní přístup a otevřená komunikace. Dlouhé roky jsme českým lídrem v oblasti dopravního plánování a modelování. Nic neskrýváme, poznejte nás zblízka.

V roce 1992 byla založena společnost CityPlan, spol. s r. o. jako progresivní společnost zaměřená na udržitelnost i rozvoj infrastruktury a na územní rozvoj měst a regionů. V roce 2011 jsme se začlenili do silné mezinárodní skupiny ÅF Pöyry se sídlem ve Švédsku. Od roku 2012 nás znáte jako AF-CITYPLAN s.r.o.

Více než 27 let zkušeností nám umožňuje přinášet inovativní a jedinečná řešení v oblastech konzultačních, inženýrských a expertních služeb v infrastruktuře a územní rozvoji. Přestože jsme za naši kvalitní práci získali již řadu významných domácích i mezinárodních ocenění, uvědomujeme si, že z minulé úspěchy je nutné neustále potvrzovat.

I proto rozšiřujeme a zkvalitňujeme rozsah našich služeb. Od roku 2017 se zaměřujeme na rozvoj projektových činností pro kolejové stavby a také rozšiřujeme naše portfolio o pozemní stavby a architekturu, geodézii i tunely a podzemní stavby.

Naší vizi otevřené a inzenzívní komunikace a spolupráce naplňujeme i rozšiřováním regionální působnosti firmy. Proto od roku 2019 působíme také v Ostravě a Českých Budějovicích, přičemž v dalších letech máme v plánu aktivně působit ve většině krajských měst České republiky.

Uvědomujeme si, že pro naše partnery a klienty je důležitá nejen šíře a komplexnost služeb, ale také spolehlivost a kvalita našich řešení. Proto pracujeme na rozšiřování našich znalostí a dovedností v informačních modelech staveb (BIM) i na plné implementaci standardů projektového řízení PRINCE2®.